Karrier

SZEMÉLYES TERÜLETI KÉPVISELŐ

Megbízóink és Vállalkozásunk magas szintű képviseletére – területi képviselőket keresünk.

Feladatok:

  • új ügyfelek tájékoztatása a cég működéséről,
  • igényfelmérés Megbízó részéről,
  • tanácsadás új és visszatérő ügyfelek részére,
  • megbízási szerződéskötések lebonyolítása,
  • árajánlatok bekérése, elemzése, kiértékelése, összegzése és prezentálása Megbízó felé,
  • kapcsolattartás Megbízóval,
  • egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, ingatlanértékesítőkkel – Megbízó igényeinek, valamint a cég követelményeinek megfelelően,
  • projektek menedzselése a legmagasabb szintű minőségi elvárások alapján,
  • helyszíni bejárások lebonyolítása – időben, megfelelő felkészültséggel,
  • folyamatos tájékoztatás és jelentések készítése adott megbízásról,
  • szerződött beruházás teljes dokumentálása és lebonyolítása a Megbízó és menedzsment felé.

Személyi elvárások:

  • a www.belsootthon.hu oldalon található irányelvek, elképzelések és azok működésével – magas szintű megvalósításával, képviseletével való egyetértés,
  • ingatlanok, építkezések, felújítások iránt elkötelezett hivatástudat, szeretet,
  • műszaki és kereskedelmi véna, affinitás,
  • a képviselt megyében az ingatlanpiaci helyzet naprakész ismerete, nyomon követése,
  • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,
  • határozott, magabiztos kiállás,
  • magas szintű empatikus képesség,
  • eltökélt, tiszta és őszinte személyiség.

Szakmai tapasztalatokkal kapcsolatos elvárások:

  • min. 4-5 éves tapasztalat az építőipar és/vagy ingatlanpiac területen,
  • építőipari tapasztalat nélkül: saját ingatlanok építése, felújítása, átalakítása során szerzett magas szintű tapasztalatok.

Munkavégzéshez szükséges elvárások, követelmények:

  • számlaképesség (kizárólag magyar egyéni vállalkozói igazolvány, Bt., Kft.),
  • kiváló számítógépes ismeretek és azok gyakorlati szintű alkalmazása (excel, word, internet, levelezés),
  • jó műszaki állapotú saját gépjármű,
  • laptop, vagy otthoni számítógép,
  • megfelelő internetkapcsolat,
  • mobiltelefon,
  • nyomtatásra, szkennelésre alkalmas eszköz,
  • erkölcsi bizonyítvány (ingyenesen igényelhető).

Előnynek számít, ha lakhelyének, azaz a képviselt megyének és környezetének megfelelően – aktívan használ idegen nyelvet.

Amit kínálunk:

  • 2 hetente – megbízási szerződések szerinti díj elszámolás,
  • 2 heti szintű költségtérítés üzemanyag használatra a napi és heti jelentések alapján,
  • minőségi munkavégzés és cégképviselet esetén – adott megyén belül – új képviselők kiválasztásában és koordinálásban való aktív részvétel,
  • folyamatos képzések személyesen és online,
  • háttértámogatások,
  • bérezés: a honlapon található díjak bruttó 75%-a,
  • üzemanyag elszámolás: a honlapon található díjak 90%-a,
  • 12 hónap – aktív megfelelés esetén: céges telefon és egyéb juttatási lehetőségek.

Az alábbi megyeszékhelyen, vagy közvetlen környékén élő személyes területi képviselőket keresünk:

Főváros:

  • Budapest és Pest-megye

Nyugat-Magyarország:

  • Tatabánya, Győr, Szombathely, Veszprém, Székesfehérvár, Szekszárd, Pécs, Kaposvár, Zalaegerszeg.

Kelet-Magyarország:

  • Salgótarján, Eger, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Szolnok, Kecskemét, Szeged, Békéscsaba.

A kiválasztás menete:

  • a beérkezett szakmai anyag kiértékelése,
  • a kiválasztottakkal online interjú (Skype),
  • megfelelés esetén személyes interjú székhelyünkön.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, úgy kérjük küldje el részletes szakmai bemutatkozó anyagát cégünk e-mail címére.

Feltétlenül mellékelje fényképes önéletrajza mellé motivációs levelét is!